Trener biegania

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poprawić wyniki, ale również do osób, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Indywidualne podejście i stały kontakt ze mną pozwoli nam osiągnąć zamierzone cele. Oprócz planów treningowych, zawodnik otrzymuje ćwiczenia wzmacniające, siłowe. Wszystko to ma na celu wprowadzić Was na wyższy poziom biegowy, usprawnić ciało i zapobiec powstawaniu kontuzji.

Twoje bieganie ze mną stanie się bardziej wydajne 🙂

Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od celów zawodnika i ewentualnych spotkań.

STANDARD NORMAL 300 zł/m-c – indywidualny plan treningowy rozpisywany co 2 tygodnie, kontakt poprzez stronę dedykowaną, stała opieka trenerska, porady treningowe – współpraca dłuższa niż 6 miesięcy. Przed współpracą dokładna analiza treningowa, wyznaczenie celów i wspólne ustalenie kalendarza startowego.

STANDARD SHORT – 350 zł/m-c – współpraca krótsza niż 6 miesięcy, pod konkretne zawody. Pakiet zawiera wszystko co pakiet STANDARD NORMAL.

PROJEKT 3*60 minut189 zł / m-c – plan indywidualnie ułożony do Twoich potrzeb, obejmuje analizę treningową, rozpisane treningi i dokładnie omówione – plan ten nie obejmuje konsultacji treningowych i zmian w trakcie realizacji. Otrzymujesz indywidualny plan biegowy, gdzie 3 razy w tygodniu trenujesz i zajmuje Ci to, nie więcej niż 60 minut. Model dla zapracowanych, żeby jak najefektywniej wykorzystać godzinę w ciągu dnia na bieganie. Przygotujesz się do 5-10 km.

PROJEKT 3*90 minut – 189 zł/m-c – jw. Przygotujesz się z tym planem do półmaratonu, ale również biegów trailowych, górskich do 30 km.

INDYWIDUALNE SPOTKANIE 250 zł –  trening personalny z naciskiem na poprawne wykonywanie ćwiczeń technicznych, elementów siły biegowej, prawidłowa rozgrzewka przed treningiem.

ANALIZA TECHNIKI BIEGU –  300  – spotkanie na stadionie lekkoatletycznym Poznań/ Tarnowo Podgórne/Oborniki. 2 i kolejne spotkanie, to koszt 200 zł.

ANALIZA TRENINGU 300  – analizuję Twój dotychczasowy trening, rozpisuję założenia i pomagam w ułożeniu planu długoterminowego. Opcja ta nie jest indywidualnym planem treningowym, a dużą dawką wiedzy na temat jak powinieneś planować trening. Rozkładam Twoje bieganie na czynniki pierwsze i służę radą jak biegać, żeby efektywniej wykorzystywać czas przeznaczony na trening. Opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, ale również dla osób, które zagubiły się i nie wiedzą jak dalej trenować. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim bieganiu, napisz 🙂 

KONTAKT – p.tomczyk2803@gmail.com