Trener biegania

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poprawić wyniki, ale również do osób, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Indywidualne podejście i stały kontakt ze mną pozwoli nam osiągnąć zamierzone cele. Oprócz planów treningowych, zawodnik otrzymuje ćwiczenia wzmacniające, siłowe. Wszystko to ma na celu wprowadzić Was na wyższy poziom biegowy, usprawnić ciało i zapobiec powstawaniu kontuzji.

Twoje bieganie ze mną stanie się bardziej wydajne 🙂

Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od celów zawodnika i spotkań indywidualnych.

STANDARD NORMAL 250 zł/m-c – indywidualny plan treningowy rozpisywany co 2 tygodnie, kontakt mailowy 24/7, stała opieka trenerska, porady treningowe – współpraca dłuższa niż 6 miesięcy.

STANDARD SHORT – 300zł/m-c – współpraca krótsza niż 6 miesięcy, pod konkretne zawody. Pakiet zawiera wszystko co pakiet STANDARD NORMAL.

INDYWIDUALNE SPOTKANIE150 zł –  trening personalny z naciskiem na poprawne wykonywanie ćwiczeń technicznych, elementów siły biegowej, prawidłowa rozgrzewka przed treningiem.

ANALIZA TECHNIKI BIEGU –  150 zł – spotkanie na stadionie lekkoatletycznym Poznań/ Tarnowo Podgórne/Oborniki. 

ANALIZA TRENINGU150 zł – analizuję Twój dotychczasowy trening, rozpisuję założenia i pomagam w ułożeniu planu długoterminowego. Opcja ta nie jest indywidualnym planem treningowym, a dużą dawką wiedzy na temat jak powinieneś planować trening. Rozkładam Twoje bieganie na czynniki pierwsze i służę radą jak biegać, żeby efektywniej wykorzystywać czas przeznaczony na trening. Opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, ale również dla osób, które zagubiły się i nie wiedzą jak dalej trenować!

KONTAKT – p.tomczyk2803@gmail.com