Autorytaryzm w bieganiu

Gdy emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kurz. Jeszcze się dobrze nie zakończyła poprzednia edycja 14 Maniackiej 10, czy jak kto woli 1 RECORDOWEJ, a karuzela kręci się dalej 🙂 Ruszyły zapisy na kolejną 2 edycję RECordowej. Zapisujcie się jeśli chcecie, ja przecież nikomu nie zabraniam, żeby tego nie robił. Zostałem wywołany do tablicy przez Artura K tym oto wpisem. Jednakże z racji, że zostałem wszędzie zablokowany, to napiszę kilka słów właśnie tutaj.

Także Artur nadal w formie jak widać, a ja nie będę mu dłużny w takim razie 🙂 jak już sobie zadał trud, żeby komentować posty z 47 tygodni wstecz, tzn, że interesuje się całą sprawą. Lucky me! Muszę też trochę się wysilić i odpowiedzieć 🙂

Pierwsza sprawa, a zacznę od tego:

Co sądzimy? Co ja mogę sądzić, jeśli obecnie na Maniackiej 10 kasowane są wpisy, blokowani ludzie i po części usuwane nieprzychylne komentarze. Ten screen, to wpis w momencie gdy o bieg niepodległości w Poznaniu walczyło dwóch Panów. Sami dobrze wiecie kto wygrał. Jak widać rządy autorytarne Pana K. i jego najbliższego środowiska są silniejsze niż innych organizatorów :] Zobaczymy dokąd zmierzają, bo w obecnej chwili do samozagłady i autodestrukcji.

Dalej czytamy pod tym postem:

 

Dokładnie CHORE. Jak widać 2 lata minęły i teraz chore nabrało innego znaczenia. Teraz za „zdrowe” uważa się pełną cenzurę na temat biegu i pełną kontrolę nad komentarzami. Cytując: „To widocznie brak cywilnej odwagi.” serio?

Kontakt z organizatorem przed biegiem, w trakcie, jak i po na poziomie 0. Zamknięty w szklanej kuli.

Idąc za ciosem i analizując całą sytuację, wczoraj pojawiły się hitowe rzeczy.

Także tego…  Ja jeszcze niestety nie dostałem, ale czekam z niecierpliwością na nominację do tego zacnego grona. Niczym powołanie do kadry wygnańców biegowych. Gdzie teraz będę startował, czy organizator mnie zapisze, a może pozostanie tylko bieganie dla siebie. Kto wie, możliwe.

47 biegów, w tym 23 w Wielkopolsce – proszę o przesłanie mi takiej listy biegów 🙂 Może całe Grand Prix na 10 km w Wielkopolsce ;D ? Odwiedzę pewnie nie jeden z tych biegów w celach rekreacyjno poznawczych.

QUO VADIS

 

Komunikat – nie można zamieścić komentarza. Widzę, ze dzisiaj kilka komentarzy ponownie się pojawiło, ale też cześć została skasowana, bądź ukryta. Ciekawe jak dochodzi do selekcji, bo zostało wiele nieprzychylnych, może zmiana taktyki i nowe podejście do klienta;]

 

To spójrzmy teraz na regulamin biegu, który odbędzie się za rok. W sumie, to wielu rzeczy się nie da przewidzieć, sponsorów, decyzji miasta, decyzji sądu. Zapisy jednak ruszył z kopyta, toć ten wyścig szczurów się nie kończy, a kasa zgadzać się musi 🙂

2. Promocja miasta Poznań w Polsce i na świecie. – kiedyś tak było, teraz raczej już nie.

PAKIET JUBILEUSZOWY – 1,00 zł dla pierwszych 15 zarejestrowanych uczestników – wystartowali niczym na 100 metrów Bolt i pierwsza 15 po kilkunastu sekundach była już wyłoniona.

PAKIET PREMIUM 89,00 zł (dla osób z puli 1-1000) lub 95,00 zł (dla osób z puli 1001-6000).
Pakiet premium dostępny będzie w grudniu 2018. Organizator powiadomi o zawartości pakietu
PREMIUM na stronie biegu. Zapisani uczestnicy będą mogli poszerzyć pakiet STANDARD do
pakietu PREMIUM zgodnie z ogłoszonymi przez organizatora zasadami. – zapisz się zapłać, ale nie wiesz za co. Ciekawa opcja.

3. Na starcie uczestnicy mają obowiązek ustawienia się wg przyporządkowanych stref. – usuńcie ten wpis, jeśli ma to wyglądać jak w tym roku 🙂

Fundacja „Maniacka Dziesiątka”
we współpracy z Fundacją Klub Biegacza „MANIAC” Poznań – tak było w 2017, teraz jest tak:

Fundacja „Maniacka Dziesiątka” – zmiana na gorsze i koniec Maniackiej 😐 

25. W przypadku temperatur powyżej 10 C Organizator zaleca uczestnikom zabranie na trasę wody
w butelce minimum 0,33 l. – nie zapomnijcie.

 

Dobrego weekendu i nie bierzcie sobie wszystkiego do serca 🙂

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “Autorytaryzm w bieganiu”